Kurzy Reiki v Českých Budějovicích

Těší mne Váš zájem o Reiki. Po absolvování kurzu se Vám otevřou možnosti pracovat s univerzální vesmírnou energií.

Přihlášku na kurz Reiki naleznete zde.

Pomáhejte sami sobě
Jste důležití, myslete na sebe

Co je energie Reiki

Jak probíhá kurz Reiki

Facebook skupina

Přidejte se zdarma k FB skupině Energie Reiki. Pravidelně sem vkládám např. kartu dne z Osho Zen tarotu. Budete se dozvídat o novinkách a setkáních. Je toho samozřejmě mnohem víc. Skupinu naleznete zde.

Ohlasy účastníků

Jak hodnotí kurz účastníci.

Aktuální kurz České Budějovice

Kurzy pořádám v Českých Budějovicích pravidelně. Aktuální termín naleznete zde.

O mě

Jmenuji se Jaroslav Kovář a moje maminka mne celý život vychovávala tak, že je hodně věcí mezi nebem a zemí. Díky tomu mi zůstalo mnoho schopností otevřeno do dospělého věku. Mezi ně patří třeba vidění duchovních bytostí, vnímání energií, vidění aury apod.

Už v roce 1993 jsem absolvoval první kurz ezoterických nauk a postupně pokračoval dál a dál, až se ze mne stal Mistr Reiki – učitel.

16. 2. 2002 jsem vedl svůj první kurz Reiki a do dnešního dne jsem do této techniky zasvětil stovky žáků. Jsem vděčný za to, že jsem mohl těmto lidem pomoci ukázat směr k sebepoznání svého lepšího já.

Dost často se stává, že mi na kurz přijde např. maminka od malých dětí, se kterou se život nemazlil a díky tomu má sebevědomí na bodu mrazu. Po absolvování kurzu ji s odstupem času potkám a je z ní najednou hrdý, sebevědomý člověk, který ví co chce a taky to díky svému změněnému přístupu k životu i dostává.

Kurzy Reiki mne tedy naplňují hrdostí, že jsem pomohl mnoha lidem k nalezení toho nejdůležitějšího člověka na světě. A kdo je ten nejdůležitější člověk na světe? No přece VY.

Jaroslav Kovář