Ohlasy účastníků

Jardo, moc ti děkuji za možnost odkrýt naplno své dary a moudrost a dojít plně k poznání své vnitřní hodnoty, sebeúcty a sebelásky. I karty mi dnes ukázaly završení mých dlouholetých met v podobě Totálnosti a Sdílení navíc v Tichu a Hamonii. Neskutečná kombinace….rozplakala jsem se vděčností.

Zuzana S.

Jsem vděčná, že jsem obohatila svůj život tímto základním Reiki kurzem. Díky znalostem a dovednostem, které nám Jarda předal se cítím sebevědomě, klidně a vím jak dosahovat svých cílů. Kurz doporučuji všem, kteří chtějí uzdravit svoji minulost a prožít lepší současnost a ještě lepší budoucnost. Fajn bonus ke kurzu je, že tam potkáte podobně smýšlející fajn lidi. Jardo, mockrát ti děkuji a uvidíme se na nějakém dalším Reiki kurzu.

mání T.

Moc děkuji Jardovi za možnost zúčastnit se základního kurzu Reiki. Měla jsem trošku obavu co mě tam čeká, ale počáteční nervozita byla velmi rychle pryč díky naprosto pohodové atmosféře. Už hodně dlouho mě lákalo dozvědět se v tomto směru něco víc a díky kurzu se mi to podařilo. Úžasně pohodové dva dny bohužel strašně rychle utekly a odcházela jsem s rozhodnutím zúčastnit se dalšího kurzu znovu. Všem, kdo váhají jestli kurz navštívit, jenom doporučuji. Bylo to úžasné ❤️ Ještě jednou velké Děkuji 😃

jana M.

Jardo,moc ti děkuji za možnost účasti na tvém základním kurzu Reiki.

Hned při vstupu do místnosti na mě zapůsobila přátelská a pohodová atmosféra. Opadly ze mě obavy a myšlenky o tom, co se bude dít dál.

Mrzí mě, že nám to tak rychle uteklo, ale sama za sebe můžu říct, že jsem odcházela znovuzrozená. Velmi mi kurz prospěl a vím,že se ráda zúčastním dalšího pod tvým vedením. Ještě jednou děkuji za možnost objevit své lepší a vyšší já.

domča K.

Jaroslavovi velmi děkuji za kurz Reiki, očistila jsem se od bloků, otevřel se mi nový pohled na svět. Jsem šťastnější❤️

Kurz byl příjemně nenásilně vedený, v přátelské uvolněné atmosféře. Komukoli koho tento směr láká a váha, jestli ano nebo ne, vzkazuji JDI DO TOHOTO, ta zkušenost s jiným pohledem na svět, je rozhodně obohacující 🤗

Ivona M.