Rodinné konstelace

Jsem Jaroslav Kovář, Mistr Reiki a učitel s více než 20 lety zkušeností. Moje cesta v oblasti energetických praktik mi otevřela dveře k hlubšímu pochopení větších souvislostí v našich životech. Toto porozumění jsem dále rozvíjel prostřednictvím výkladu karet Osho Zen Tarotu, který se stal klíčovou součástí mé práce.

Setkání, které změnilo mé směřování

V roce 2019 přišlo zásadní setkání s Janem Krejčiříkem, které mi otevřelo bránu k metodě Rodinných konstelací. Tento náhled do systemických konstelací mě inspiroval k absolvování ročního intenzivního výcviku, kde jsem se specializoval nejen na Rodinné, ale i Firemní, Zdravotní a Karetní konstelace.

Spojení Reiki a Rodinných konstelací

Moje práce nyní stojí na propojení znalostí Reiki s metodou Rodinných konstelací. Toto spojení mi umožňuje s přesností zviditelňovat příčiny problémů mých klientů a skrze Reiki energii tyto oblasti dlouhodobě harmonizovat. Společné působení těchto metod přináší mým klientům nejen okamžitou úlevu, ale i dlouhodobé zlepšení.

Vzdělávací kurzy a seriál

Kromě osobních konzultací a léčebných sezení nabízím také kurzy Reiki, kde účastníci získají schopnost vědomě využívat Reiki energii. V rámci svého vzdělávacího úsilí jsem natočil i 11dílný seriál, který se věnuje vlivu těžkých osudů našich předků na naše současné životy. Tyto poznatky pomáhají účastníkům kurzu orientovat svou energii tam, kde je to nejvíce potřeba.

Můžete si zde příhrát první díl seriálu, ostatní díly naleznete zde.

Ve videu mluvím o vyplnění emailu, ale to až na stránkách www.kompletnikonstelace.cz, formulář na těchto stránkách slouží k zasílání novinek o Reiki

Připojte se k nám

Pozvěte harmonii do svého života a objevte, jak mohou starodávné metody jako Reiki a nově pochopené techniky jako Rodinné konstelace posílit vaše životní cesty. Pro více informací o kurzech, individuálních sezeních nebo dalších zdrojích, prosím, neváhejte navštívit naše stránky www.kompletnikonstelace.cz.